ANGORA BİLİM

HAKKIMIZDA

Angora Bilim Eğitim Ltd.Şti. olarak Almanya Federal Cumhuriyeti’nde uzun zamandır faaliyet gösteren, Almanya, Avrupa ve dünyanın değişik ülkelerine yönelik nitelikli hizmet veren Dil Okulları ve Üniversite Danışmanlık Hizmetleri veren kuruluşlarla imzaladığımız işbirliği protokolleri ile Türkiye Cumhuriyeti’nden giderek, başta Almanya olmak üzere, Avrupa ve dünyanın değişik ülkelerinde dil öğrenmek isteyen, dil öğrendikten ve zorunlu-gerekli koşullar ile girilecek dil bilgisini ölçme sınavlarında başarılı olduktan sonra, başta Almanya’nın herhangi bir eyaletinde ve kentinde bulunan, herhangi bir üniversite ve bölümünde üniversite öğrenimi görmek isteyen ve/veya yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerimize uluslararası prestije sahip üniversitelerde öğrenim görmeleri için faaliyet göstermekteyiz.

Angora Bilim Eğitim Ltd. Şti.’nin kurucu ve ortakları uzun yıllardır Türkiye’nin değişik üniversitelerinde öğretim üyesi olarak çalışmış/çalışmakta ve bu zaman zarfında biriktirdikleri tüm deneyimlerini böyle bir projenin gerçekleştirilmesi, Türkiye’deki çocuk ve gençlerimizin dünyaya açılarak en nitelikli şekilde yabancı dil öğrenmeleri, farklı kültürleri yaşayarak tanımaları, bunun da ötesine geçerek, üniversite lisans ve/veya yüksek lisans öğrenimlerine yurtdışında başlayarak, sürdürerek ve sonuçlandırarak, dünyanın her yerinde geçerli, nitelikli meslekler edinmelerini için çok önemli bir danışmanlık ve rehberlik hizmetini hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Web sitemizde gerekli tüm bilgiler yer almaktadır. Oluşturduğumuz "İstek Formları"nı doldurarak bizlere iletmeniz halinde, ayrıca Almanya’da bulunan partnerlerimiz Sizlerle en kısa zamanda iletişim kuracak ve talep ettiğiniz tüm bilgileri Sizlere iletecektir. Sizleri Ankara’da bulunan ofisimize her zaman beklediğimizi, çaylarımızı kahvelerimizi yudumlarken sormak istediğiniz tüm soruları da yanıtlamayı görev biliriz. Bizleri telefonla da her zaman arayabileceğinizi belirtmemize hiç gerek yok elbette.

Bizler çok heyecanla bu projeyi gerçekleştirdik! Çocuklarımızın ve gençlerimizin ufkunu açacak, en nitelikli ve prestijli öğrenim deneyimi kazanacak bu projemizi Sizlerin de heyecanla karşılayacağını umar ve dileriz.

Saygılarımızla!